Hakkımızda

Denizli'nin önde gelen vinç markası olan Eren Vinç 1994 yılında vinç kiralama hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Kalite ve Güven anlayışıyla 25 yıldır insan gücünün yetmediği her türlü yük kaldırma ve nakliye ihtiyacına çözümler sağlanmaktadır. Araç parkında 10 tondan 65 tona kadar hiyap ve mobil vinçler, oto kurtarma araçları, sepetli insan kaldırma platformları ve forkliftler bulunmaktadır.

Ülke ekonomisine ve Denizli sanayisine katkıda bulunmak amacıyla tamamen yerli sermaye ile 2005 yılından bu yana kamyon üstü vinç imalatı, sepetli platform imalatı, hurda yükleme vinç imalatı gibi çözümler üretmekteyiz.

Ürettiğimiz ürünlerin ve diğer hidrolik sistemli vinçlerin satış sonrası hizmetlerini sağlamaktayız. Vinç tamiri, vinç-hidrolik yedek parça satışı gibi ihtiyaçlara 1000m2 tesisimizde ve mobil destek ekibimizle ihtiyaca yönelik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Misyon;

Vinç sektöründe tedarikçiden son kullancıya kadar kalite ve güven ilkesiyle hizmet memnuniyeti sağlamak.

Vizyon;

Hizmet ve üretim kalitesinde sürekliliği olan, her daim gelişmek için teknolojik yenilikleri bünyesine entegre ederek tek rakibi kendi kalitesi olan, insana ve çevreye değer veren bir vinç markası olmak.